EVDEKİ FAZLALIKLARDAN NASIL KURTULURUM?

Yüksek kiraya oturan ve evlerinin bir odasını depo olarak kullananlar, 3 4 odalı bir evden gelerek 2 3 odalı yerde yaşamak isteyenler, evine yeni eşyalar alıp öncekileri lazım olur diye atmak istemeyenler,yenisini almasına rağmen eski yemek takımını saklamak isteyenler,küçük çocuğu olan ailelerde çocuğa zarar verebilecek eşyaları kaldırmak isteyip yer bulamayanlar...

EVİNDE TADİLAT YAPANLAR

Tadilat süresince kısa dönem eşyalarını koyacak yer bulamayanlar için Rent a Depo.

SEZONLUK YAZLIK KIŞLIK KIYAFET AYRIMI YAPANLAR

Kıyafetlerini tekrar moda olur diye saklamak isteyenler.Daralan,bollaşan kıyafetlerini belki tekrar kilo alırım,veririm diye atmak istemeyenler, koyacak yer bulamayanlar.Kamp,tatil malzemelerini ve bavullarını koyacak yer bulamayanlar.Parti eşyaları,yılbaşı ağacı,çeyizler,bir ay saklanması gereken yeni elektronik alet kutuları gibi eşyalarını saklamak için yeri olmayanlar.Kendi şarap mahzenini yapmak isteyenler... Sevdiği şarapları mahzende saklamak isteyip yeri olmayanlar,şarapları ucuza alıp yıllarca bekletmek isteyenler...

ANTİKA EŞYA SEVENLER

Zarar gelmesini istemediğiniz antika eşyalarınızı Rent a Depo'nun size özel ve sigortalı depolarında gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz.

EVLENENLER VEYA BOŞANANLAR EŞYALARINI NE YAPMALI?

Evlendiniz ya da birlikte yaşamaya karar verdiniz. Eski eşyalarınız atsanız atılmıyor satsanız satılmıyor. Artık yeni veya iki misli eşyalarınız var ve yeni evinizde dağınıklık veya fazlalık istemiyorsunuz. Rent a Depo sizler için burada.

MİRAS KALDI NEREYE KOYACAĞIM?

Miras olarak size çok miktarda antika, manevi değerli eşyalar vs. kalmış olabilir. Belki bir gün lazım olacak ama evinizin tavan arası dolu, bodrumunuzda yer yok, atsan atılacak gibi değiller. Eşyaları koyacak yer bulamıyor fakat saklamak istiyorsanız Rent a Depo'dan genişletilmiş* sigortalı bir depo kiralayın.

EV ORTAMINDAN KAÇIP KAFAMI DİNLEMEK İSTİYORUM DİYENLER

Evinde ofisi olmayan veya kendi özel eşyalarını koyacak yer bulamayanlar Rent a Depo'da her isteğe göre depo var.

ASKERE GİDENLER

Askere giderken ev kirası ödemek istemeyen ama eşyalarını koyacak yer de bulamayanlar Rent a Depo sizin için burada.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam