Depo Depo Değil Yaşayan Tek Eşya Depolama Tesisi

İstanbul kiralık depo çözümlerine evinize işinize en yakın depo Şişli’de kendinize ait kiralık depolar ile eşya depolama yapabilir ve çok kolay deponuza taşınabilirsiniz. İstanbul'un şehir merkezi Şişli deponuza evinizden veya işlerinizden en hızlı nakliyat imkanınız vardır. Akıllı depo ulaşım haritası sizi depomuza tek bir tıklamayla getirir.

Depolarımız kendinizi süper Lüx dekorasyonu ile sanki bir plazada kiralık ofis veya bir AVM de, pasajda sahibinden kiralık mağaza da hissettirir.

Bagaj veya koli gibi Eşyalarınızı günlük, haftalık veya aylık olarak emanete bırakabilirsiniz. Sadece Kiralık Depo değildir, çok amaçlı pratik depodur.

Kiralık iş yeriniz olarak da kullanabilirsiniz.

Diğer Depo Hizmetleri İle Farkımız

Konteyner depo, karton depo veya sandık depolarda yaşayamazsınız, oturamazsınız, kiralık iş yeriniz olarak kullanamazsınız, sadece eşya depolarsınız. O tür depolama tesisleri şehir dışındadır, her an ulaşım zaman kaybıdır ama biz size en yakın eşya deposuyuz. her hafta, her gün rahatlıkla gelip girebilir, eşya alıp eşya depolama yapabilirsiniz. Deponuz tamamen sizindir, getirdiğiniz her parça için extra depo ücreti ödemezsiniz. şehir içi mini eşya deposudur, eşya mezarlığı değildir, eğer eşyanızı depoya koyup yıllarca uğramayacaksanız dürüstlükle söylüyoruz şehir dışı depo çözümlerine yönelin, ama o depolama hizmetleri bu kalitede değil diyorsanız sizi modern depomuza bekliyoruz.

Self Storage Nedir

Türkçedeki karşılığı birçok odadan oluşan Self servis eşya depolama tesisi diye açıklayabiliriz..Self Storage diğer depolamalardan farkı yaşayan bir depodur, depo çalışanlarının değil sizin girebileceğiniz bir depodur ve depo ünitenizin anahtarı daima sizdedir, yedeği kimsede yoktur. Mini self stroge nedemek; şehir içi küçük kiralık depolardır. günlük kullanılan eşya depo taşıma, nakliye kolay depolardır. Eğer şehir merkezinde yaşıyor veya çalışıyorsanız Kendinize ait extra oda, depodan oda veya işyeriniz gibi düşünebilirsiniz.

Müşterilerimiz İçin Park Kolaylığı

Eşya depolama İstanbul şehir içinde bulmak, bir de depo önünde park etmek istediğinizde İstanbul da kiralık depo bulmak neredeyse imkansızdır. Şişli depomuzda size bırakın park bulmayı aracınızdan depoya eşya taşıma ve depoya yerleştirmek için, bulabileceğiniz tek kiralık depo avrupa yakası adresi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Çalışma Saatlerimiz

Kiralık depolama departmanı çalışma saatlerimiz hergün 08.00-19.00 arasındadır. Pazar ve resmi tatiller hariçtir.

Havalandırmalı Üniteler

Depolama tesisi genelinde zaten havalandırma mevcuttur. Üstüne, Her bir kişisel depo için hava döngüsünü sağlayan havalandırma sistemleri mevcuttur. Hava almayan eşya senesini doldurmadan çürür, depolanan eşya paketli olmamalıdır. Aynı evinizdeki gibi her gün hava almalıdır. İşte bu yüzden “bu parayı depoya vereceğime ev tutarım” dememelisiniz, çünkü her gün tuttuğunuz evi havalandırmaya gitmezsiniz.

Sigorta & Güvenlik

Her depo temel tehlikelere karşı sigortalıdır. Ek olarak, deponuz için genişletilmiş sigorta hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Depomuzun dışında ve içindeki stratejik noktalara yerleştirdiğimiz, 7/24 KAYIT yapan, HD görüntü alabilen ve yüz tanıma özelliklerine sahip kameralarımızla güvenliği sağlamaktayız.

İnternet Erişimi, Tarama, Faks

Gerektiğinde kulllanmanız için depo tesisimizde hizmetinize sunulan WIFI internet erişimi, Tarama, Faks araçları ile işlerinizi ÜCRETSİZ yapabilirsiniz.

Depo Danışmanı

Nakliye, Taşıma, paketleme işleriniz için sözleşmeli çalıştığımız nakliyeci ile sizleri ücretleri ve şartları ile ilgili bilgilendireceğiz.

Kargo Depo

Kargonuzu sizin için teslim alabilir, siz gelip deponuza yerleştirene kadar emanete depolayabiliriz. Kargonuzu teslim aldığımıza dair telefon ya da WhatsApp yoluyla sizi bilgilendirebiliriz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam